Pořadatel
Stavební HN Regatta

Archív novinek
13/10/2006 - After party
Společnosti YFA, Miele a Stopka si Vás dovolují srdečně pozvat na After party Stavební HN Regatty 2006, která se bude konat 2.listopadu od 19 hodin v showroomu společnosti Stopka, v Klimentské ulici 46 P-1. Součástí večera bude i představení Stavební regaty 07. Zváni jsou všichni účastníci letošního ročníku!
2/10/2006 - Děkujeme!
YFA děkuje všem společnostem za účast na premiérovém ročníku regaty a za přispění k jejímu příjemnému a bezproblémovému průběhu.
1/10/2006 - Vyhlášení - Stavební HN regatta 2006
Dnes se uskutečnil slavnostní večer s vyhlášením výsledků premiérového ročníku regaty. S přehledem zvítězila posádka RODOP kapitána Martina Kulíka, před společností HSF System kapitána Petra Šperky a posádkou STOPKA s kapitánem Jakubem Kozelským. Gratulujeme vítězům a přejeme jim, aby si po celý rok zaslouženě užívali získaný putovní pohár a příští rok ho přijeli obhajovat.
27/9/2006 - Zahájení Stavební HN regatty 2006
Dnes byl slavnostním večerem v hotelu Kornati zahájen 1. ročník Stavební regatty. Je nám ctí, že můžeme v pracovním týmu YFA přivítat i zástupce Nadace Naše dítě, Vícemiss ČR 2002 Radku Kocurovou.Během dne probíhala přejímka lodí a během odpoledne se uskutečnil individuální trénink a většina posádek využila i možnosti odjet tréninkovou rozjížďku. On-line zpravodajství přímo z místa konání ze startovní lodě je možno sledovat v sekci Průběh závodu.
8/9/2006 - Losování kapitánů
Dnes proběhlo v Podolí v Yachtklubu Cere losování kapitánů do posádek, které o přiřazení kapitána pořadatelem požádaly. Jeho výsledek naleznete zde.
24/8/2006 - Tisková konference Nadace Naše dítě
Dne 12.09.2006 v 10 hodin v kavárně Černá Labuť, v ulici Na Poříčí, Praha, 1 proběhne tisková konference Nadace Naše dítě, kde budeme za účasti pí. Zuzany Baudyšové a sl. Radky Kocůrové informovat média o způsobu propojení nadace a Stavební HN regatty 2006.
18/8/2006 - Losování kapitánů proběhne v pátek 8.9.2006
V pátek 8.září ve 14h se uskuteční v prostorách Yachtclubu CERE (Podolské nábřeží - Přístav, Podolí) losování jednotlivých kapitánů a dalších členů posádek pro ty společnosti, které o to pořadatele požádaly. Lodě se nelosují, jelikož jde o skutečné one-desing modely lodí včetně zcela totožného stáří plachet.Na místě se dále dozvíte veškeré konečné podrobnosti k závodu a budeme Vám připraveni zodpovědět osobně veškeré Vaše dotazy. Vhodná je proto osobní účast minimálně 1 člena každého týmu. Yachtclub CERE naleznete v Podolí pod Vyšehradem v místech, kde se setkává Podolská ul. s Podolským nábřežím.
16/8/2006 - Další loď obsazena
Prodloužené lhůty pro přihlášení využívá společnost Stopka, přejeme posádce mnoho zdaru!
16/8/2006 - Radka Kocůrová místo Lucie Váchové
Lucii Váchovou nahradí v účasti na regatě za Nadaci Naše dítě Vícemiss ČR 2002 Radka Kocůrová.
10/8/2006 - Nové posádky
Do regaty přibyli další dva soupeři! Jsou jimi společnosti Miele spol. s.r.o.Dorint - Keram s.r.o.. Počet volných lodí se snižuje, tak neváhejte svou společnost přihlásit také - dokud je čas!
22/7/2006 - Lucie Váchová na Stavební regatě
Miss ČR Lucie Váchová se zúčastní v pořadatelském týmu YFA jako zástupce Nadace Naše dítě Stavební HN Regatty.
20/6/2006 - Nadace Naše dítě
V minulém týdnu jsme uzavřeli dohodu o spolupráci s Nadací Naše dítě. Získané charitativní prostředky z letošní regaty budou přerozděleny mezi projekty, kterým se nadace věnuje. Polovinu vybraných prostředků daruje vítěz regaty přímo na konkrétní projekt. Vybrané projekty, v jejichž prospěch budou moci jednotlivé společnosti závodit, budou zveřejněny v průběhu července. Každý z přihlášených týmů si poté zvolí svůj projekt, pro který se pokusí v regatě zvítězit a získat tak možnost darovat polovinu vybraných finančních prostředků.
20/4/2006 - Tým č. 8
FINEP & partners a.s. je další společností, která se rozhodla ukázat svou sílu na moři. Posádku vítáme a přejeme hodně štěstí!
6/4/2006 - Kurz jachtingu
Na základě podnětů od účastníků přihlášených k závodu pořádáme v termínu 13. - 20. 5. 2006 v chorvatském přístavu marina Agana výukový kurz v jachtingu, zakončený kapitánskými zkouškami. Akce je určena nejen pro účastníky regat, jako praktická příprava na závod, ale pro všechny zájemce o kvalitní kurz, vedený špičkovými jachtaři. Orientační cena kurzu je 12 500 Kč/os. (bez dopravy, stravy a poplatků za složení kapitánských zkoušek), konečná cena bude záviset na skutečném počtu účastníků a podle toho zvoleném typu lodě. Pro více informací, případně přihlášení, nás kontaktujte prosím nejpozději do 21. 4. 2006 prostřednictvím info@yfa.cz.
5/4/2006 - Sedmá loď obsazena
Jako další se k závodu přihlásila posádka společnosti HSF System, a.s. Vítáme na palubě!
3/4/2006 - Zlevněné startovné
Zvýhodněný termín pro podání přihlášky, kdy lze získat slevu na startovném, byl prodloužen do 14.4.2006!
30/3/2006 - Počet lodí se zvyšuje
Skanska CZ a.s. je v pořadí 6. závodící společností, která se stihla přihlásit před koncem zvýhodněného termínu. Uvidíme, jak silným soupeřem bude na moři!
21/3/2006 - Pátý přihlášený tým
Čtvrtina flotily je obsazena! Společnost PKD s. r. o. se jako další rozhodla vyslat svůj tým do boje a uzavírá tak první pětici přihlášených posádek. Přejeme týmu hodně štěstí!
8/3/2006 - Čtvrtá posádka
K dnešnímu dni máme 4 závodící společnosti, tou poslední přihlášenou je VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby. Přihlaste svou společnost včas, zbývají už jen tři týdny do konce zvýhodněného termínu!
16/2/2006 - Třetí přihlášený
Dnes se přihlásila  v pořadí 3. společnost, ZEPRIS s. r. o.! Jako poslední tedy získává nárok nejen na slevu na startovném, ale i na reklamu na hlavní plachtu. Ještě je tu však možnost poslat přihlášku do 31. 3. 2006 a závodit tak za zvýhodněné startovné!
24/1/2006 - První dvě přihlášené posádky
K dnešnímu dni se přihlásily první dvě společnosti, RODOP a.s.Konstruktiva Konsit a.s.. Využily tak výhod zlevněného startovného a reklamy na hlavní plachtu zdarma. Těchto obou výhod může využít i další společnost. Sleva na startovném platí až do konce března.
17/1/2006 - Stavební regatta 2006
Byl spuštěn web charitativního závodu v jachtingu pro společnosti podnikající ve stavebnictví.